Na co będziecie polowali w lecie?

Ja na chwile wytchnienia, ale być może rzucę kuszą w stronę nowych kolorystyk adidas NMD, które adidas już nam pokazał. Mogliśmy spodziewać się tego, że nowy, uliczny model kicksów trzech pasków będzie mocno uderzał w rynek. Prawdę mówiąc osobiście wolałbym 5 CW i mocno nakręcony hajp, ale doskonale rozumiem sytuację, w której zalewany jest rynek po to, aby trafić w jak najwięcej gustów i guścików, nie tylko samą bryłą i pomysłem na kicksa, ale także po prostu kolorystycznie.

Nie ukrywam też, że dla mnie najfajniejszą wersją będzie ta pierwsza, oryginalna.

Dla innych jednak, drop NMD, to powód do szaleństwa i zamieszek. Te wybuchły w Tajlandii, gdzie pod oficjalnym sklepem adidasa, tuż przed premierą buta tłum zachowywał się agresywnie na tyle, że uszkodzone zostały drzwi wejściowe do sklepu, jedna osoba zemdlała, kilku podarto ubrania, pobito okulary, a niektórzy podobno stracili nawet swoje kicksy. Nie, nie NMD, te z nóg. Dlaczego? Bo w sklepie było podobno tylko 51 par do sprzedania.

Dobra, przejdźmy do lata. W sumie w tym okresie pojawi się 14 kolorystyk zarówno dla kobiet i mężczyzn. Nie ma co ich opisywać, popatrzcie sami.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *